[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: iversoon  
Форум » Світ і люди » Спорт » Володимир та Віталій Кличко (завжди свіжі новини)
Володимир та Віталій Кличко
IversonДата: П`ятниця, 10.10.2008, 23:25 | Повідомлення # 1
Група: Видалені
« »
.::Додаткові дані::.




Володимир Кличко: Моя найголовніша роль насьогодні - роль чемпіона світу у важкій вазі

У суботу, 11 жовтня, о 23:55 на телеканалі "Інтер" відбудеться пряма трансляція поєдинку за чемпіонський титул у надважкій ваговій за версією WBC Семюел Пітер - Віталій Кличко. Напередодні поєдинку інтерв'ю дав брат Віталія, чемпіон світу за версіями WBO і IBF Володимир Кличко.

Фото klitschko.com

Як відомо, перед своїми поєдинками брати-боксери завжди нерозлучні і допомагають один одному не лише порадами. Кличко-молодший в інтерв'ю розповів, які обов'язки він бере на себе перед боєм Віталія, про те, в якій ролі він відчуває себе найкомфортніше, а також про момент, коли йому було по-справжньому страшно.

- Ви збиралися на Октоберфест до Мюнхена. Чи вдалося потрапити? Якщо так, який костюм вибрали для цього свята?

- Потрапити на фестиваль мені вдалося, я провів там 2 дні. Ми з друзями вирішили не порушувати традицій і одягнулися у народні баварські костюми - шкіряні штани і льняні сорочки, що нагадують наші українські вишиванки. Загалом, пиво я попив і просто добре провів час.

- Так ви пиво любите? А ще яким спиртним напоям надаєте перевагу?

- Взагалі-то я не любитель спиртних напоїв, особливо міцних. А ось пиво інколи п'ю, оскільки це один з кращих способів угамувати спрагу.

- Всі обговорюють ваш роман з моделлю Кароліною Курком. Як ви прокоментуєте ваші стосунки?

- Кароліна - чудова дівчина, весела, цікава. Але я б не хотів говорити про щось більше між нами і про моє особисте життя в цілому.

- Ви входите до десятки найзавидніших наречених України. Не збираєтеся змінити свій статус?

- Про те, що я - один з десяти найзавидніших наречених України, вперше дізнаюся від вас. Напевно, цей статус, який журналісти мені присвоїли, коли-небудь зміниться, але планувати наперед нічого не буду.

Фото klitschko.com

- Як ви відновлюєтеся після поєдинків?

- Відновлююся чудово! Ось зараз, наприклад, перебуваю у Шотландії, на батьківщині гольфу, беру участь в турнірі з цього виду спорту. Граю в команді професіоналів, але як любитель.

- Чи даєте ви поради Віталієві перед боєм? Чи допомагаєте ви йому готуватися? Завжди присутні на боях брата? Чи були винятки?

- Я був завжди присутній на боях Віталія, винятків не було. Братові я допомагаю в підготовці, але на тренуваннях буваю рідко. В процесі підготовки до поєдинку ми розділяємо "обов'язки" і допомагаємо один одному в організації бою та інших питаннях.

- Що вам сниться перед боєм?

- Нічого, сплю, як немовля.

- В одному з інтерв'ю Віталій сказав, що перед боєм обмежує себе у всьому і зосереджується винятково на тренуваннях, відмовляється від сексу. А ви?

- У кожного своя методика. Звичайно ж, обмежень дуже багато. Найголовніше - дотримуватися свого тренувального режиму.

- Який бій Віталія був найважчим, найскладнішим?

- Бій проти Леннокса Люіса.

- Як ви переживаєте невдачі: свої і брата?

- Елементарно - я не концентруюся на них.

- Чи було вам коли-небудь в житті по-справжньому страшно?

- Одного дня. Коли я стрибав з вертольота з банджі. Це захоплює, але дуже страшно!

- Дотримуєтеся дієти у перервах між боями?

- Природно.

Кличко проти Ібрагімова, фото klitschko.com

- Одягу яких марок надаєте перевагу? Або шиєте лише на замовлення?

- Hugo Boss, одяг цієї марки ми з братом носимо досить давно.

- Чи робите ви ставки перед боєм брата?

- Ні.

- Які машини вам подобається? Зараз яка у вас машина?

- Мені подобаються ті машини, в яких я з моїм зростом можу відчувати себе комфортно. Зараз їжджу на Range Rover.

- Не плануєте знову знятися у кіно? Є пропозиції? З ким би хотіли зіграти?

- Пропозицій знятися у кіно дуже багато. Але моя найголовніша роль на сьогоднішній день - роль чемпіона світу у важкій вазі. Я розумію, що все життя грати цю роль не зможу, проте це те, що у мене виходить зараз краще за все.

 
IversonДата: Неділя, 12.10.2008, 01:10 | Повідомлення # 2
Група: Видалені
« »
.::Додаткові дані::.




Це було чудово, бій супер,але хотілось накаунту...
 
Форум » Світ і люди » Спорт » Володимир та Віталій Кличко (завжди свіжі новини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: